24-27 жовтня 2011 р. у м. Дубліні (Ірландія) відбулася чергова асамблея Конференції редемптористів Європи. Її учасниками були настоятелі всіх провінцій і регіонів Європи, а провінції, які налічують більше ніж 100 членів, мали ще своїх вибраних делегатів.
Львівську провінцію представляли протоігумен о. Ігор Колісник та о. Володимир Груца. Вже на весняному зібранні був вибраний координатор конференції, яким став о. Jacek Zdrzalek (Польща). Його осідком буде Париж. Цього разу були вибрані ще двоє дорадників: P. Pedro Lopez Calvo (Іспанія) та P. Johannes Römelt (Німеччина).
На асамблеї в Дубліні були затверджені статути конференції, обговорювалися пасторальні пріоритети редемптористів на європейському континенті. Був прийнятий до відома процес об’єднання Праги (Чехія) і Братислави (Словаччина) в одну провінцію. Болючим і водночас важливим пунктом залишається праця редемптористів у Данії. Багато було роздумів про важливість міжнародних пасторальних проектів та створення міжпровінційних спільнот. У майбутньому буде вивчатися концепція спільної формації, тобто вишколу молодого покоління.
Щоб легше відповідати на ці виклики, конференція створила секретаріати формації, євангелізації (сюди входитиме співпраця з мирянами, праця з молоддю) і братів. Також створено комісію фінансів, комісію організації європейського конгресу молоді в 2013 році на Сардинії (Італія) та комісію для створення веб-сайту конференції. Членів секретаріатів і комісій призначить координатор у грудні.
Половина дня була використана для ознайомлення з культурою Ірландії, відбулася екскурсія в національний музей, де можна було оглянути кельтські хрести. Також був виїзд в Monasterboice, де ці кам’яні хрести перебувають в оригінальній величині. На них зображена тематика, яка служила в часи середньовіччя середником для катехизації. У цих днях відбувалися численні зустрічі в мовних групах, особливо у вечірній час. Додані фотографії відображають події в кольорі.
Наступна асамблея буде проведена на початку листопада 2012 року. Вона відбудеться в Україні або Польщі. У майбутньому на засіданнях конференції та в документах будуть використовуватися дві офіційні мови: англійська та італійська.