17 лютого 2012 р., п'ятниця
12:10 приліт о. Ґрюна до Львова
15:00 - 16:30 зустріч о. А. Ґрюна з працівниками Львівської міської ради. Тема: «Бути лідером, творячи та зберігаючи цінності»
19:00 - 21:00 зустріч о. А. Ґрюна з громадою м. Львова у храмі Пресвятої Євхаристії (Домініканський собор). Тема: Сенс життя, як віднайти власну сутність, відкрити свою місію (призначення) в цьому світі?
18 лютого 2012 р., субота (присвячується Дню богопосвяченого життя)
Протягом цілого дня - зустрічі з монашеством УГКЦ у приміщенні УКУ, вул. Хуторівка, 35а. Тема: «Як ми бачимо ідентичність богопосвяченої особи в сучасних реаліях? У чому полягає виклик і підтримка для автентичного життя обітами у сучасному світі?
(Комісія у справах монашества УГКЦ)
19 лютого 2012 р., неділя
9:00 - 10:15 Свята Літургія за участі о. А. Ґрюна в церкві св. Йосафата (вул. Замарстинівська).
Ініціатива запрошення надішла від Львівської міської ради (контактна особа с. Михаїла Лизак, МНІ т. 097-66-84-845) і Комісії у справах монашества УГКЦ (контактна особа с. Марґрет Обередер, МНІ т. 297-66-40)
Довідка
Ансельм Ґрюн – монах-бенедиктинець, психоаналітик, християнський письменник, автор бестселерів, економ (келар) у монастирі, духовний провідник, реколектант.
Автор 386 опоблікованих книг, які були перекладені 32-ма мовами (тираж – понад 16 млн. екземплярів).
Свої книги присвячує психологічно-духовній проблематиці, зокрема порушує гендерне питання, відомі праці на тематику менеджменту. Організовує щорічно понад 200 лекцій та семінарів, на участь в яких проводиться попередній запис за 2 роки заздалегідь.
Народився Ансельм Ґрюн у 1945 р. у невеликому містечку Юнкерсхаузен в центральній частині Німеччини (другим з семи дітей).
Освіта: у 1967-1971 р. вивчав філософію і богослов’я у Римі, пізніше - економіку в Нюрнберзі.
Монаше життя: Після закінчення навчання в ліцеї у Вюрцбурзі у віці 19 років став послушником у бенедиктинському монастирі в Мюнстершварцах. Пізніше - священик, духовний провідник, реколектант. Виконує обов’язки келара у великому абатстві, де є близько 300 монахів.
Вагомим внеском у розвитку інфраструри монастиря А. Ґрюна є душпастирська праця у Recollectio-Haus – реколекційного дому для осіб, залучених до релігійної діяльності, (священників і монахів), які переживають кризу або «вигорання». Курс духовного відновлення в Реколекційному домі триває 3 місяці, передбачає супровід психолога і духівника, групову терапію, працю у майстернях монастиря, креативний підхід до молитви, духовне навчання.
Перша книга Ансельма Грюна вийшла у світ у 1975 році. З огляду на монаший ритм життя отець Ансельм працює над написанням творів не більше шести годин на тиждень, по 2 години щодня з вівторка до четверга. Натхнення для своїх книжок цей бенедиктинець черпає з віри, Біблії, а також з психології та східних медитативних технік. Багатогранність його книг полягає в порушенні багатьох тем, починаючи від теми пошуку сенсу життя через внутрішній баланс, любов, гармонію та внутрішні сили, і закінчуючи темою кризи подружнього життя.
Переклади творів Ансельма Ґрюна українською мовою видавництва «Свічадо»: «Любити себе», «Жити в домі любови», «Піст: Молитва тілом і душею», «Самонавіювання: Як поводитися зі своїми думками», «Самонавіювання: наука позитивного думання», «Шляхи до свободи», «Джерела внутрішньої сили».
Переклади творів Ансельма Ґрюна українською мовою видавництва «Місіонер»: «Пасхальна радість», «Доторкнись: молитви для молоді», «Різдво - святкуючи новий початок. Свято між часами», «Хрест», «Реколекції на щодень», «Віра християн», «Святе – наш оберіг», «Віра християн», «Молитва – це зустріч».
Про Аббатство Münsterschwarzach
Аббатство Münsterschwarzach розміщене у Markt Schwarzach am Main. Засноване в 780 р. дружиною Карла Великого як жіночий монастир святої Отілії. Менш ніж за 20 років монастир передано монахам ордену святого Бенедикта. На даний час до обителі належить більше, ніж 150 монахів.
Монахи бенедиктинці живуть за принципом: Ora et labōra. Окрім молитовного правила, що становить серце життя в обителі, брати працюють у різноманітних сферах, деякі з яких мають тисячолітню традицію. До душпастирства належать численні курси, майстер-класи для зацікавлених різного віку, дні застанови, тренінги, реколекції різної тривалості, місійна діяльність.
До монастиря належать близько 20 майстерень, серед них: друкарня, книжковий магазин, художні вироби релігійного вжитку, кузня (також вироби із золота), пекарня, ковбасний цех, сільськогосподарські роботи.