Проповіді

RSS FEED
 • «Різдво твоє, Богородице Діво, радість звістило всій вселенній»

  Йоаким і Анна ніколи не нарікали на Бога, вони завжди надіялись на Боже милосердя, вони не переставали молитись і терпеливо благати Господа. При цьому вони дали обітницю, якщо Господь пошле їм дитину, вони віддадуть її на служіння Богові. Як бачимо, Бог вислухав їхні щирі молитви і обдарував на старості літ дитиною, яку вони назвали Марія.

 • Різдво Пресвятої Богородиці

  Народження подало Марію землі, а Успіння небу. Як ангели святкували її появу в небі, так ми повинні величати її прихід на землю, бо вона "рання зірниця, яка звістила нам появу Христа і дійсно подала його люд­ству у дні Різдва Христового. 

 • Христове Воскресіння - це символ нашого духовного воскресіння

  Як Христос вийшов з гробу тілесно, так всі люди повинні духовно виходити з гробу гріха, недбалості, байдужності і ставати за допомогою християнських чеснот правдивими Божими дітьми, подібними до Ісуса, Який є взірцем духовного воскресіння для всіх: "Як Христос воскрес на славу Отця, так і ми повинні жити новим життям" (Рим. 6, 4).

 • БЕРЕЖІМ ЗАВІТ ЛЮБОВІ: Слово на Великий Піст

  Нахилімо наші духовні вуха, дорогі брати і сестри, до повчань, що почерпнуті зі Святого Письма і, озброївшись духов­ною зброєю, якою є молитва, піст і добрі справи, зміцнюймо наш Завіт з Господом нашим Ісусом Христом і Його містичним Тілом, яким є Церква, щоб, коли прийде Пасха, тішитись нам всім разом з Його славної перемоги.

 • День богопосвячених осіб

  Проповідь преосвященного владики Ігоря Возьняка, архієпископа Львівського, на свято Срітення Господнього та День богопосвячених осіб. 15.02.2011. Львів, церква св. Йосафата.

 • Христос рождається!

  Сьогодні, у часі празника Христового Різд­ва, ще раз замислимося над його змістом, але зробімо це в особ­ливий спосіб, подивімося на нього з точки зору Матері Ісуса, Пречистої Діви Марії. 

 • Проповідь архімандрита Згромадження редемптористів о. Михаїла Брейла в соборі св. Юра

  Ось і підійшов до завершення тиждень нашого спільного перебування тут. Тож я б хотів, аби ми розважили над темою цьогорічного з’їзду- «Бути, як Ти». Свято Успіння Богородиці і читання зі Святої Літургії – чудова нагода для цього.

Сторінка:   «    <  31