Твори

RSS FEED
 • Йосиф Схрейверс. БРАТ ІСИДОР—АНТІН ТОКАРЧУК

  21 червня в монастирі у Збоїсках помер молодий брат на ім'я Ісидор. Коротке, але пережите із Богом, життя цього брата спонукало його настоятеля - о. Йосифа Схрейверса - написати цих кілька слів.

 • о. Йосиф Схрейверс. Ангел України

  В 1925 році отець Йосиф Схрейверс написав книгу "Ангел України", в якій описав свій досвід зустрічей із містичною постаттю - Ангелом України. Ці зустрічі відбувались в монастирі в с. Унів (нині Унівська Лавра монахів Студійського Уставу).

  "Я дам їм силу зносити страждання переслідувань, мук і смерти. Нехай сини мої проженуть страх з сердець, бо я — з ними. Скажи їм, хто я такий: я - АНГЕЛ УКРАЇНИ".

 • Іван Нагірний. Піонер нових ідей.

  В 1938 році редемптористи видали Марійський ювілейний календар-альманах «О, спомагай нас, Діво Маріє!», в якому молодий 25-ти літній студент Іван Нагірний написав статтю про першого бельгійського редемтпориста, який прийняв східний обряд, щоб служити для українців. Дана стаття це не стільки історична розвідка про о. Ахіля, а також намагання передати внутрішнє стремління молодого редемтпориста та місійний запал до служіння чужому народові. 

 • о. Йосиф Схрейверс. Божественний Приятель

  Господь наш Ісус Христос має так богато сказати! Декілька днів це не забагато, щоб Його вислухати. Богобійна душе, засунь добре порота свого серця. Сядь собі біля Його стіп, близько до Нього, спрямуй свої очі в Його добротою сповнений зір та скажи: Божественний Учителю, розказуй мені про країну Любові.

 • Св. Альфонс Марія де Лігуорі. Вогняні стріли, себто докази любові, що Христос виявив нам у Відкупленні

  Мусить полюбити Бога, так сильно полюбившого наші душі, той, хто призадумається над безмежною любов'ю, яку Ісус Христос виявив нам у Своїм житті і особливо при смерті, коли витерпів стільки страждань за наше спасіння. 

 • Св. Альфонс Марія де Лігуорі. Молитва - могутній засіб спасіння

  Дух молитви це дуже велика ласка. Вона полягає в тім, що Бог помагає душі завжди молитися. Отож не переставаймо завжди благати в Бога цієї ласки та духа молитви: Якщо будемо завжди молитися, то напевно одержимо від Бога ласку витривалости і всякі інші дари, що їх бажаємо, бо Бог прирік вислухати кожного, хто молиться.

 • Св. Альфонс Марія де Лігуорі
  ЯК ЛЮБИТИ ІСУСА ХРИСТА

  Ісус заслуговує на те, щоб ми любили Його у відповідь на любов, яку виявив нам своїми страстями і смертю.