Проповіді

RSS FEED
 • Неділя 20-та по Зісланні Святого Духа

  Кожен з нас хоче жити, бути здоровим і щасливим. Бог у різний спосіб промовляє до нас і відповідає на наші потреби. Хто справді вірить в Бога, слухає його голос, незалежно від того, як він звучить: на сторінках Святого Письма, у релігійній книжці, словами священика, чи через сумління.

 • Покров Пресвятої Богородиці

  Марія дарує нам милосердя, коли випрошує у Христа ласку очищення з гріхів, покаяння і навернення, оздоровлення з різних хвороб.

 • Неділя 19-та по Зісланні Святого Духа

  Любити ворогів, це вміти перетворити зло на добро з Божою допомогою, силою Божої любові.

 • Неділя 18-та по Зісланні Святого Духа

  Як колись човен апостола Петра був заповнений рибою, так кожний наш день повинен бути заповнений думкою про Бога і добрими вчинками. Мудро використовуймо час нашого життя, виділений Богом для нашого спасіння, щоб колись стати перед Богом із руками, повними заслуг.

 • Воздвиження Чесного Хреста Господнього

  Христос прийняв хресну смерть, як спосіб очищення людської природи від гріха, не тільки зі справедливості, а передусім з любові до нас, солідарності з людиною. Він не покинув нас після первородного гріха, а прийшов нам на поміч.

 • Різдво Пресвятої Богородиці

  Різдво Пресвятої Богородиці відкрило нову сторінку в історії людського роду. Із народженням Богородиці розпочалося здійснення Божого плану відкуплення людського роду.

 • Неділя 16-та по Зісланні Святого Духа

  Талант – це не тільки дар, а й вміння ним послуговуватися. Бог дає нам не тільки дари, а й можливості користати з них. Для Господа не важливо скільки талантів одержав Його слуга, а важливо те, яких зусиль він приклав до того, щоби виконати усе, чого вимагає від нього Бог.

 • Неділя 15-та по Зісланні Святого Духа

  Щоб дерево вродило плоди, треба спочатку його посадити. Подібно є і з любов’ю, щоб мене любили ближні, потрібно спочатку мати ту любов у собі і дарувати її іншим, а тоді отримаю любов у відповідь, як нагороду за свою любов до них.

 • Усікновення чесної голови св. Івана Христителя

  Героїчний приклад Івана Хрестителя нагадує нам, що духовне життя, дорога до Бога потребує певної жертви від нас. Христос вимагає жертви власної волі, земної вигоди від тих, хто хоче отримати щастя з Богом. 

 • Неділя 14-та по Зісланні Святого Духа

  Бог кличе всіх до життя вічного, дає можливості спасіння. Вибір залежить від людини, від її віри. Віра має приносити людині ласку, зміцнювати духа, проявлятися у вчинках любові і милосердя, знаходити застосування у житті, як видимий знак виконання заповідей.

Сторінка: 12345  >    »