Про редемптористів

Місійне служіння в Іспанії


Служіння редемптористів Львівської Провінції в Іспанії було розпочато на початку 2001 року. Першим душпастирем для емігрантів, які чисельно виїхали до Іспанії в пошуку праці, був отець Ігор Михаляк. На початку січня 2001 року о. Ігор приїхав до м. Мадрид, де замешкав у спільноті іспанських співбратів, а у їхньому храмі служив для українців. Однак, 6 грудня 2004 р. отець потрапив у ДТП і, не приходячи до свідомості, помер 10 грудня того ж року. Служіння в м. Мадрид продовжив єпархіальний священик.
У вересні 2008 р. редемптористи відновили своє служіння в Іспанії, але цього разу в м. Барселона. Тоді до Іспанії поїхав о. Іван Левицький. Він теж замешкав у монастирі іспанських редемптористів та в монастирському храмі служив для українців. З 2010 р. о. Іван почав служити також у м. Таррагона, орендуючи для потреб української спільноти храм св. апостола Павла. На початку 2012 р. до Іспанії виїхав ще один священик – о. Юрій Сивик, щоб допомагати в служінні. 
В кінці літа 2014 р. о. Юрій повернувся в Україну. Того ж року у грудні о. Іван був обраний до провінційної ради Львівської Провінції та призначений вікарієм протоігумена. Відповідно, він був вимушений теж повертатись в Україну. На його місце на початку 2015 р. до Іспанії виїхав отець Володимир Сабат, який на даний час продовжує служіння для українських емігрантів у м. Барселона та у м. Таррагона.

Громада храму Матері Божої Неустанної Помочі
м.Барселона, вул.Бальмес 100 (Balmes 100).
Щонеділі о 09.30 Свята Літургія.
Щосереди о 20.00 год. Свята Літургія за Україну.
Перша субота місяця о 16.00 год. Свята Літургія за упокій.
Крім того, після недільного богослужіння відбуваються зустрічі: 
перша неділя місяця: зустріч із молоддю;
друга і четверта неділі місяця: катехизація для дітей;
третя неділя місяця: спільне частування кавою-чаєм;
остання неділя місяця: зустріч Братства МБНП.

Громада храму Святого Апостола Павла.
м.Таррагона, вул. Популяр 2 (La Popular 2). 
Щонеділі о 16.00 Свята Літургія.
Крім того, після недільного богослуження відбуваються зустрічі: 
друга і четверта неділі місяця: катехизація для дітей;
друга неділя місяця: спільне частування кавою-чаєм.