Молодіжна спільнота «8 блаженств» м. Ковель


Нова ковельська молодіжна спільнота ще зовсім юна. Своє життя ми отримали 4 квітня 2015 р.


І ось як все починалося: В суботу, на черговій зустрічі, наша молодіжна спільнота мала важливе засідання - робоче, яке ми розпочали молитвою на вервиці. Ми зібралися, щоб якось себе назвати. На виборчу дільницю, що по вул. О. Пчілки, 23 прибуло семеро виборців (о. Михайло Іваняк, ЧНІ - духівник, Ганна Кухаренко, Тетяна Крат, Іванна Мороз, Назар Гайчук, Тарас Семенюк, Павло Семенюк і восьмий виборець бр. Михайло Гасяк, ЧНІ, який з виправданих причин не зміг прибути на виборчу дільницю).

 

Вибори відбулися згідно канонів Східних Церков, без фальсифікації. Результатом наших виборів була надана назва нашої спільноти: "8 (вісім) Блаженств". Був підписаний офіційний протокол, невідомим старовинним пером, яке привіз о. Михайло при виїзді з обителі Голосківської.

 

Після цих виборів ми вийшли на церковне подвір'я зробити історичну фотографію. З огляду на це, що ми всі хотіли бути на цій фотографії, був запрошений спеціальний фотокореспондент п. Марія (шеф-повар монастиря). Під час цієї фотографії, як ви можете побачити, відбулося благословення з небес "нових блаженних" рясним снігопадом, а можливо це було пір'я ангелів, які стали для нас сповненням радості і надії, що наше символічне число "8" не буде тільки вертикальним, але й буде прямувати до нескінченності, тобто вісімка обернеться горизонтально.

 

Просимо всі спільноти редемптористичної молоді про молитву за нас і всіх щиро запрошуємо на наш день народження, який ми будемо святкувати кожної Квітної неділі. Будь-ласка дивіться в церковний календар бо це Господнє свято - рухоме.

 

На даний час (14 жовтня 2015 р. Б.) наша спільнота нараховує 17 осіб.

 


Наша адреса: Волинська область, м. Ковель, вул. Олени Пчілки, 23, храм і монастир бл. Миколая Чарнецького.

Новини спільноти:


Зустріч «Quo Vadis» та «8 блаженств»
27-28 жовтня 2016 року спільнота «Вісім блаженств» (Ковель) приїхала до Львова на зустріч із спільнотою «Quo Vadis».