Нове покоління


Спільнота «Нове покоління» була заснована 19 червня 2005 р. на парафії св. Йосафата в м. Кам’янці-Подільському Хмельницької обл. Гасло - «Ось творю все нове».


Ми активно беремо участь у житті парафії, разом з Ісусом прагнемо допомагати іншим пізнавати Бога, запалювати в людських серцях Божу любов, дарувати милосердя і творити нове покоління, сильне у вірі і вірне в любові до Бога. Для цього ми проводимо нічні чування, де в тиші слухаємо Бога, ставимо різні сценки з допомогою наших сестер. У прекрасний для кожного християнина час Різдва ми ставимо вертеп, ходимо колядувати по домівках наших парафіян, по лікарнях, відвідуючи самотніх хворих людей і прославляючи маленького Ісуса. Під час Великого Посту робимо реколекції. Крім того, наша молодь є приятелями для спільноти «Віра і світло».


Також ми охоче ходимо на піші прощі до Зарваниці, активно відпочиваємо на канікулах: взимку нас вітає Буковель і лижі, а влітку Бакота і намети. Ми креативна відкрита щира молодь,завжди усміхнені, завжди позитивчики!


Зустрічі відбувається кожної суботи.

 

Контакти:

м. Кам’янець-Подільский вул. Зарванська, 13, монастир редемптористів

тел. 096 5125682 (Настя)


Новини спільноти:


«Адаме, де ти?»
Саме такою була тема великопосних реколекцій молодіжної спільноти «Нове покоління», які на Хмельниччині провела с. Теодора Шулак, провінційна настоятелька сестер-редемптористок.


Із св. Филипом
З 10 по 12 жовтня 2014 р. у с. Смотрич, що на Хмельниччині, відбувся євангелізаційний курс св. Филипа для молоді храму свщмч. Йосафата у м. Кам’янець-Подільський.


«Нове покоління» в Карпатах
Молодіжна спільнота «Нове покоління» з м. Кам’янця-Подільського провела чудові дні у Карпатах. 


Реколекції «Нового покоління»

З 21 по 23 березня 2014 р. в смт. Смотрич на Хмельниччині відбулися реколекції для молодіжної спільноти «Нове покоління» які провів о. Андрій Цікало, редемпторист.


«Нове покоління» у Кохавино

З 4 по 7 липня 2013 року молодіжна спільнота «Нове покоління» із Кам’янця – Подільського провела незабутній відпочинок у Кохавино.


Наслідуючи святого Альфонса
Молодіжна спільнота «Нове покоління» з Кам’янця-Подільського під час Великого посту з проповіддю про Відкуплення відвідала парафіяльні спільноти двох областей. 


«Нове покоління» вдивлялось у Розп’ятого

12 квітня 2013 року молодіжна спільнота «Нове покоління»  храму свмч. Йосафата, що в м. Кам’янець-Подільський Хмельницької області, запросила всіх охочих парафіян спільно крокувати Хресним шляхом Ісуса.


Запусти в Кам’янці-Подільському

14 березня 2013 року відбулися запусти для молодіжної спільноти «Нове покоління» парафії свщмч. Йосафата у м. Кам’янець-Подільський.


«Бог, якого я шукаю»
З 15 по 17 лютого 2013 року в с. Смотрич відбулись реколекції для молодіжної спільноти «Нове покоління».


Різдвяні святкування в Кам’янці-Подільському

8 січня 2013 р. вірні мали нагоду бути свідками таємничого Різдвяного дійства, яке, завдяки своїм театральним обдаруванням, приготувала молодіжна спільнота "Нове покоління".


«Нове покоління» у «Молоді Марії»
9 грудня 2012 року у Львові відбулась зустріч двох молодіжних спільнот.


Зарваниця вітає кам'янецьких прочан

Близько 120 тисяч українців 14–15 липня 2012 року взяли участь у Всеукраїнській прощі до Зарваниці.