Молодь Марії


Молодіжна спільнота «Молодь Марії» була заснована 5 травня 2011 року при храмі Матері Божої Неустанної Помочі у Львові з ініціативи о. Ігоря Безкостого, редемпторист. 


На зустрічі спільноти приходять різні особи, і не важливо, їм 12 років чи 30, мають вищу освіту чи є школярами. До кола спільноти приходять ті, котрі хочуть з користю і задоволенням провести свій час. Кожна зустріч не обходиться без пісень під гітару, знайомства з новими особами.


Для членів спільноти щопонеділка проводиться гурток гри на гітарі. Спільнота видає церковну газету, відвідує людей з особливими потребами.


Зустрічі відбуваються щочетверга о 18:30.Контакти:

м. Львів вул. Сніжна, 1, церква Матері Божої Неустанної Помочі


Новини спільноти:


Зустріч Нового 2014 року
Цьогоріч спільнота “Світло Христа” зустрічала Новий 2014 рік у церкві св. Йосафата розом зі спільнотами “Молодь Марії” та "Ίχθύς".


Зустріч друзів

20 червня 2013 року в храмі Матері Божої Неустанної Помочі, м. Львів, відбулось святкування другої річниці спільноти «Молодь Марії».


«Молодь Марії» в Кохавино

3 24 по 26 травня 2013 року в монастирі св. Ґерарда, що у Кохавино спільнота «Молодь Марії» провела дні духовної віднови та прийняла участь у Великому відпусті.


День народження «Молоді Марії»

16 травня 2013 року спільнота «Молодь Марії», що діє при храмі Матері Божої Неустанної Помочі, м. Львів відмітила другу річницю свого існування.

Знайомимось з Папою
15 квітня 2013 року спільнота «Молодь Марії» представила презентацію про Папу Франциска.


Організаційна зустріч «Молоді Марії»

21 лютого 2013 року у м. Львів відбулася організаційна зустріч спільноти «Молодь Марії».


Хрещення Яринки

24 лютого 2013 року в церкві Матері Божої Неустанної Помочі, Львів відбулось хрещення Ярини Сиванич та зустріч спільноти «Молодь Марії».


Виконана обіцянка

24 січня 2013 року в соборі святого Юра гурт молодих людей молився біля мощей митрополита Андрея Шептицького.  Саме так спільнота «Молодь Марії» виконувала свою обіцянку, дану спільноті «Українська Молодь Христові» міста Новояворівська.


17 обіцянок-подарунків

7 лютого 2013 року спільнота «Молодь Марії» вирушила в подорож до м. Новояворівська Львівської області, де на них чекала спільнота «Українська Молодь Христові».


«Нове покоління» у «Молоді Марії»
9 грудня 2012 року у Львові відбулась зустріч двох молодіжних спільнот.


Дорогою життя св. Йосафата

24 листопада 2012 р. спільнота «Молодь Марії» з церкви Матері Божої Неустанної Помочі взяла участь у духовній програмі з нагоди парафіяльного свята в церкві св. Йосафата у Львові.


Зустріч двох

1 листопада 2012 р. спільнота «Молодь Марії» відвідала Марійську і Вівтарну дружини храму Пресвятої Богородиці – Володарки України що на вул. Новознесенській, 34.


Свято у храмі Богородиці

1 липня 2012 р. редемптористи та прихожани церкви Матері Божої Неустанної Помочі у Львові святкували річницю передання храма нашому Згромадженню.


Молодь знайомиться з блаженним Василієм

31 травня 2012 року п. Ксеня з Канади провела в церкві Матері Божої Неустанної Помочі у Львові презентацію про життя блаженного Василія Величковського.


"Молодь Марії" в Карпатах

З Божого благословення «Молодь Марії» з церкви Матері Божої Неустанної Помочі м. Львова 18 травня 2012 р. вирушила в довгоочікувану подорож в Карпати.


Реколекції для "Молоді Марії"

З 16 по 18 березня 2012 р. в реколекційному домі редемптористів у Львові відбулися реколекції для спільноти «Молодь Марії».