Кохавинські зорі


Спільнота «Кохавинські зорі» створена 2 травня 2004 року при монастирі св. Герарда в Кохавині (смт. Гніздичів Жидачівського р-ну Львівської обл.). Ініціаторами цього були с. Анна Василик із Згромадження сестер Фатімської Богородиці та перші члени спільноти.

З того часу «Кохавинські зорі» щосуботи збираються разом, щоб читати Святе Письмо, роздумувати над ним, ділитися історіями з життя, жартувати і молитися. Проте найцікавішими є поїздки на реколекції, на відпочинок у Карпати і на фестивалі, де нас завжди чекають пригоди.

Спільнота також щороку організовує різдвяний вертеп, хресні дороги, нічні чування, проводить «Канікули з Богом» та багато іншого. Наша спільнота не є вузьким колом слухачів, вона відкрита для нових знайомств, вражень та поїздок і може показати приклад єдності, дружності та милосердя.

Зустрічі відбуваються щосуботи о 19 год. в монастирі св. Герарда.


Контакти:

монастир св. Герарда
вул. Ярослава Мудрого, 4,
смт. Гніздичів, Жидачівського району, Львівської області, 81740.
тел: (03239) 48-212
dzima7@gmail.com


Новини спільноти:


Квартирник стиляг
"Кохавинські зорі" відсвяткували 13-ту річницю свого заснування.  


Зірки зустрілися зі світлом
Спільна зустріч молодіжних спільнот відбулася 14 січня 2017 р. у Кохавині. 


"Кохавинські зорі" у світі почуттів
Реколекції для спільноти на тему людських емоцій провела с. Тереза Водяна, МНІ 16-18 грудня 2016 р.


Кохавина святкує Покров
Нові члени молодіжної парафіяльної спільноти «Кохавинські зорі» 14 жовтня 2016 р. прийняли облечини у футболки спільноти та склали присягу наслідувати Христа.


Бути милосердним – це йти назустріч
«Веселі канікули з Богом» розпочалися 8 серпня 2016 р. на кохавинській парафії Покрови Пресвятої Богородиці. 


Екологічна акція у Кохавині
«Кохавинські зорі» з ініціативи бюро УГКЦ з питань екології Стрийської єпархії провели акцію по збору макулатури на парафії Покрови Пресвятої Богородиці. 


«Кохавинським зорям» - 11 років
З 2 по 4 травня 2015 року «Кохавинські зорі» святкували свій 11-й День народження.


Чудово проведений час із спільнотою

З 27 лютого по 1 березня 2015 р. спільнота «Кохавинські зорі» провела у монастирі св. Альфонса Великопосні реколекції.


«Митрополит Андрей Шептицький» у Кохавині
У Кохавині в особливий спосіб згадували митрополита Андрея  на листопадових нічних чуваннях, які традиційно відбуваються у другу п’ятницю кожного місяця. Після Вечірні і вервиці мала місце духовно-концертна програма у виконанні дітей катехитичної школи та молодіжної спільноти «Кохавинські зорі» під проводом сестер Святослави і Анни.


Престольний празник у Кохавині
Святкування престольного празнику в Кохавині відбулося в день Покрову Богородиці 14 жовтня 2014 року. Як і кожної другої п’ятниці місяця, напередодні 10 жовтня мали місце молитовні нічні «покровські чування». З окремою програмою виступила молодіжна спільнота «Кохавинські зорі».


«Канікули з Богом» у Кохавині
З 2 по 5 липня 2014 р. на парафії Покрови Пресвятої Богородиці (Гніздичів-Кохавина) проходив християнський табір для дітей «Канікули з Богом».


"Кохавинські зорі" на реколекціях
З 24 по 26 лютого 2012 р. в монастирі сестер Згромадження Непорочного Серця Марії Фатімської в м. Зборові Бережанського р-ну Тернопільської обл. відбулися реколекції для молодіжної спільноти «Кохавинські зорі», які провадив о. Антоній Ніколаєв, редемпторист.