Світло Христа


Молодіжна спільнота «Світло Христа» заснована редемптористами 30 вересня 1999 р. на парафії св. Йосафата у Львові. Першим її духівником був о. Василь Іванів, редемпторист. 

Спільнота покликана єднати молодь, щоб глибше пізнавати віру та допомагати Церкві в апостольському служінні. Молодь «Світла Христа» проводить молитовні чування, «Канікули з Богом» для дітей, благодійні акції, викладає в парафіяльній Катехитичній школі імені блаж. Зенона Ковалика, видає парафіяльний вісник.   

Зустрічі відбуваються щосереди о 19 год. у катехитичному залі.


Контакти: 
Львів вул. Замарстинівська, 134а, церква св. Йосафата 
svitlo.khrysta@gmail.com 
тел. 231-85-35


Новини спільноти:

Зірки зустрілися зі світлом
Спільна зустріч молодіжних спільнот відбулася 14 січня 2017 р. у Кохавині. 

«Світло Христа» зростають у дружбі
З 22 по 24 травня 2015 р. в реколекційному домі редемптористів у Львові відбулись реколекції для молодіжної християнської спільноти «Світло Христа».

Світлячки в Яремче
З 22 по 25 січня 2015 р. молодіжна спільнота «Світло Христа» мала гарну нагоду відпочити в новому та дуже затишному монастирі редемптористів, що у місті Яремче.

"Світло Христа" на білоруській прощі
9-13 липня 2014 р. у Білорусі відбулась ХХ греко-католицька проща з Вітебська у Полоцьк, учасниками якої стала молодіжна спільнота зі Львова «Світло Христа». Проща проходить шляхом священномученика Йосафата.

Зустріч Нового 2014 року
Цьогоріч спільнота “Світло Христа” зустрічала Новий 2014 рік у церкві св. Йосафата розом зі спільнотами “Молодь Марії” та "Ίχθύς".

За лаштунками життя Світлячків
Пропонуємо вашій увазі короткий опис життя та діяльності молодіжної спільноти «Світло Христа» за 2013 рік.

Помічники святого Миколая
19 грудня 2013 року молодіжну спільноту «Світло Христа» відвідав із подарунками св. Миколай та його помічники-ангели.

Кубок КВК ім. бл. Зенона Ковалика
16 листопада 2013 року у Львові відбувся кубок по КВК ім. бл. Зенона Ковалика присвячений дню студента.

Аніматорство у житті молодіжної спільноти
8 грудня 2013 року у м. Червоноград бр. Віталій Метельський разом із учасниками молодіжної спільноти «Світло Христа» провели зустріч для парафіяльної молоді церкви Пресвятої Богородиці Владичиці України.

Ти у спільноті – бо тебе покликав Бог!
Вже поспіль кілька років рідні стіни храму св. Йосафата 30 вересня кличуть усіх світлячків разом на святкування свого дня народження. 14 років – це вже значний проміжок і слід історії, де змінилося не одне покоління.

"Канікули з Богом" у Полтавській обл.
З 16 до 22 липня 2013 р. в селах Деменки та Вільховатка Полтавської області учасники МХС «Світло Христа», а також сестри ЗСМСВ провели літній дитячий християнський табір.

Добрі вчинки як вияв віри
З 24 по 29 червня 2013 року в с. Вишня відбулися «Канікули з Богом», які провели учасники молодіжних спільнот «Світло Христа» та «Ίχθύς».

«Світло Христа» у Карпатах
З 17 по 19 травня 2013 року молодіжна спільнота «Світло Христа», що діє при храмі свмч. Йосафата, перебувала у Карпатах на відпочинку.

Моя ціна - Хрест!
З 19 по 21 квітня 2013 року у монастирі св. Альфонса, м. Львів відбулися реколекції для молодіжної християнської спільноти «Світло Христа».

«Істина?! Що таке істина?»
19 квітня 2013 року у храмі св. Йосафата молодіжна спільнота «Світло Христа» провела Хресну дорогу.

Квиток у Білорусь
23 січня 2013 р. спільнота проводила на Батьківщину о. Зміцєра Чарняля, який був керівником спільноти упрдовж майже 3 років.

"Світло Христа" - 2012
Життя молодіжної спільноти "Світло Христа" зі Львова протягом 2012 р. у фотофільмі.

Новий Рік разом із Богом
1 січня 2013 року молодіжна спільнота «Світло Христа» зустріла разом Новий Рік.

Помічники св. Миколая
Напередодні свята св. Миколая молодіжна спільнота «Світла Христа» парафії св. Йосафата у Львові провела благодійну акцію «Миколай іде до діток.

24 листопада 2012 р. з нагоди парафіяльного свята молодіжна спільнота «Світло Христа» церкви св. Йосафата у Львові провела духовну програму.

30 вересня 2012 р. молодіжній спільноті «Світло Христа», яка діє на парафії св. Йосафата у Львові, сповнилося 13 років від дня заснування.

З 25 по 28 серпня 2012 р. молодіжна спільнота «Світло Христа» з церкви св. Йосафата у Львові взяла участь у серпневій прощі до Унева.

З 30 липня по 5 серпня 2012 р. молодь "Світло Христа" провела "Канікули з Богом" для дітей з сіл Деменки та Вільховатка Кобеляцького р-ну Полтавської області. 

31 липня 2012 р. у церкві св. Йосафата у Львові відбувся «Вечір духовності св. Альфонса», який організувала парафіяльна молодіжна спільнота «Світло Христа». 

З 23 по 29 липня 2012 р. молодь із львівських спільнот «Промінь надії», «Quo vadis» та «Світло Христа» взяли участь у літньому таборі, що проходив у с. Нижня Рожанка Сколівського р-ну на Львівщині.

З 16 по 22 липня 2012 р. молодь "Світло Христа" зі Львова під керівництвом с. Іванни Дмитрів, МНІ провели "Канікули з Богом" у с. Воля Добростанська.

13 червня 2012 р. молодь зі львівської спільноти «Світло Христа» здійснила поїздку в історичне, надзвичайно цікаве та мальовниче місто Жовкву на Львівщині. 

1 червня 2012 р. молодь "Світло Христа" зі Львова навідалися в гості до спільноти «Українська молодь Христові» м. Новояворівська.

18-20 травня 2012 р. редемптористські молодіжні спільноти УМХ м. Новояворівська та "Світло Христа" зі Львова взяли участь у ХІХ прощі зі Львова до Унева.

Від суботи 28 квітня по середу 2 травня 2012 р. спільнота «Світло Христа» церкви св. Йосафата у Львові відвідала рідні Карпати.

7-8 березня 2012 р. молодіжна християнська спільнота «Світло Христа», яка діє при церкві св. Йосафата у Львові, зібралася на реколекції в монастирі св. Альфонса.