Quo vadis


Молодіжна спільнота "Quo vadis" була заснована 22 травня 2005 року при провінційному домі редемптористів у місті Львові на парафії Непорочного Зачаття Пресвятої Богородиці.

Щочетверга спільнота організовує цікаві зустрічі, запрошуючи в гості людей, які діляться з своїми знаннями, щоб ми почерпнули для себе щось нове та корисне. Прагнемо краще пізнати Бога і донести своїм життям та вчинками Божу любов. Також організовуємо різні заходи які проводимо на своїй, а також на інших редемптористських парафіях. Наша спільнота щороку бере участь у спільних реколекціях, поїздках в гори, різних виступах, тощо.

Вміємо весело проводити час з нашим найкращим другом Ісусом.

Зустрічі відбуваються щочетверга о 19:15.

Контакти:

м. Львів вул. Ів. Франка, 56 церква Непорочного Зачаття Пресвятої Богородиці
Виксюк Марія (тел. 068 00 272 84)
e-mail: quo.vadis.cssr@gmail.com

Новини спільноти:


Зустріч «Quo Vadis» та «8 блаженств»
27-28 жовтня 2016 року спільнота «Вісім блаженств» (Ковель) приїхала до Львова на зустріч із спільнотою «Quo Vadis».


День народження «Quo Vadis?»
В суботу, 23 травня 2015 року проходило святкування 10-го дня народження молодіжної християнської спільноти «Quo Vadis?».


«Quo Vadis?» у Карпатах

З 6 по 8 березня 2015 р. спільнота «Quo Vadis?» мала змогу відпочити фізично й духовно в мальовничих українських Карпатах, а саме у Ямні на березі р. Прут.


День святого Миколая
В ніч, коли до дорослих та малих приходить святий Миколай, спільнота "Quo Vadis?" вирішила зробити для малят свято.


«Quo Vadis?» на чуваннях
В суботу, 15 листопада 2014 р. молодь спільноти «Quo Vadis?» побувала на чуваннях у храмі блаженного Миколая Чернецького у Львові.


Паломництво до Унева
5 жовтня 2014 р. молодіжна спільнота «Quo Vadis?» зі Львова провела чудові вихідні на пагорбах поблизу Унівської Лаври.


Під Покровом Богородиці
У четвер, 1 травня 2014 р. на запрошення бр. Віталія Метельського, редемпториста, спільнота «Quo Vadis» мала зустріч з сестрами-василіянками: с. Тадеєю Шахновською та с. Ізидорою Федоришин.


«Вплив алкоголізму на життя молоді»

20 березня 2014 р. до спільноти «Quo Vadis» завітав бр. Роман Зіненко, студент 5-го курсу ЛДС з лекцією про алкогольну залежність.


Зранення у нашому житті

13 грудня 2013 року, дві молодіжні спільноти «Промінь Надії» та «Quo Vadis?» зустрілися разом для спільної молитви та цікавого проведення часу.


Реколекції для молоді в Кохавині

З 11 по 13 жовтня 2013 року в монастирі св. Ґерарда, смт. Гніздичів-Кохавино відбулись реколекції для молодіжних спільнот «Quo vadis» та «Промінь надії».

З молитвою до блаженного Миколая
27 червня 2013 року спільнота «Quo Vadis» організувала чування в церкві Непорочного Зачаття Пречистої Діви Марії, що у Львові.


Quo Vadis у Кохавино

8 та 9 червня 2013 року молодіжна спільнота Quo Vadis побувала на відпочинку в Кохавині.


Готуючись до Пасхи

18 квітня 2013 року молодіжна спільнота "Quо vadis", м. Львів вчилася малювати писанки.


"Quо vadis" у Кохавино

У ніч з 12 на 13 квітня 2013 року у храмі Покрову Пресвятої Богородиці в Кохавино відбулися нічні чування, в яких взяла участь молодь "Quо vadis" з церкви Непорочного Зачаття Пресвятої Богородиці, м. Львів.


Зустріч на тему охорони довкілля

11 квітня 2013 року відбулась чергова зустріч молодіжної спільноти "Quo vadis".


Зустріч на тему кохання та любові

Молодіжна спільнота «Quo Vadis» 4 квітня 2013 року мала зустріч з викладачем Українського Католицького Університету, доктором морального богослов’я п. Галиною Кришталь.


«Quo Vadis» у храмі св. Йосафата

29 березня 2013 року в храмі св. Йосафата, Львів відбулась Хресна дорога, яку провадила молодіжна спільнота «Quo Vadis» на чолі з братом Віталієм Метельським, редемптористом.


Моя дорога в житті

23 березня 2013 року в церкві Непорочного Зачаття Пресвятої Діви Марії, м. Львів, парафіяльна молодь "Quo Vadis" на чолі з бр. Віталієм Метельським, редемптористом, провадила Хресну дорогу.


Спільноти на «лижах»
Дві спільноти «Quo Vadis» та «Промінь надії» з 8 по 10 лютого 2013 року їздили відпочивати до мальовничого та прекрасного засніженого Буковеля.