Українська молодь - Христові


«Українська молодь Христові» м. Новояворівська Львівської обл. заснована 14 жовтня 1995 року при церкві свв. Петра і Павла. 


Гасло спільноти: «Радіти життю в Бозі».


Зустрічі включають розгляд різних тем, спілкування, молитву, роздуми над Святим Письмом. Родзинкою спільноти є СВЯТКУВАННЯ на кожній зустрічі. 


Молодь проводить:


  • «Канікули з Богом» при парафії (початок серпня)
  • Прощі до Унева у травні та серпні.
  • Чування кожної останньої п’ятниці місяця та у Страсну П'ятницю.
  • Реколекції у передріздвяному часі та в часі Великого посту.
  • Акції до дня св. Миколая; вертепи; свято Матері; гаївки.

Запрошуємо всіх бажаючих до нашої спільноти. Будемо раді знайомству та співпраці на славу Божу!

УМХ збирається двічі на тиждень: у понеділок (спільна Літургія о 18.00, після якої зустріч) і в суботу (спільна Вечірня о 18.00, після якої зустріч).


Контакти:

м. Новояворівськ вул. 50-ліття УПА, 4, церква свв. апп. Петра і Павла

Андрій Кузьмич (моб. тел. 098 4117017).

Новини спільноти:


"Дорога з Петром"
З 20 по 22 березня 2015 р., УМХанятка з Новояворівська перебували на реколекціях в монастирі св. Альфонса, які провадив о. Василь Оприско, редемпторист.


Незабутні Карпати!
Спільний літній відпочинок молодіжних спільнот стає доброю традицією. Цей рік не став винятком і для спільноти «Українська молодь – Христові» із парафії свв. апп. Петра і Павла у м. Новояворівську.


Реколекції для УМХ
З 9 по 11 травня 2014 року спільнота Українська Молодь Христові з м. Новояворівськ відбула реколекції в салезіанському монастирі св. Івана Боско, що у м. Винники.


День народження УМХ

8 листопада 2013 року "Українська молодь Христові" м. Новояворівська, що на Львівщині, святкувала своє вісімнадцятиріччя.


17 обіцянок-подарунків

7 лютого 2013 року спільнота «Молодь Марії» вирушила в подорож до м. Новояворівська Львівської області, де на них чекала спільнота «Українська Молодь Христові».


Свята в Новояворівську продовжуються
13 січня 2013 р. новояворівські УМХанята зібрались, щоб великою родиною відсвяткувати старий Новий рік.


Святий вечір у Новояворівську
6 січня 2013 року, напередодні  Різдва Христового, молодь УМХ зібралася у храмі св. апп. Петра і Павла м. Новояворівська, що на Львівщині, щоб відсвяткувати Святвечір в колі духовної родин.


«Господь прийшов на Землю, щоб людина піднялась на небо»
З 7 по 9 грудня в монастирі св. Альфонса відбулися реколекції для спільноти УМХ з Новояворівська.


Миколай прийде до кожного
9 грудня 2012 року в підвальному приміщені церкви св. Петра і Павла міста Новояворівська на Львівщині зібралися "помічники" св. Миколая.


Дорогою життя св. Йосафата

24 листопада 2012 р. молодіжна спільнота «Української молоді Христові» з м. Новояворівська взяла участь у духовній програмі з нагоди парафіяльного свята церкви св. Йосафата у Львові.


17 років спільноті УМХ

З нагоди цієї події 12 жовтня 2012 р. в церкві св. Петра і Павла м. Новояворівська відбулися молодіжні чування, в яких взяли участь спільноти зі Львова і Самбора, що приїхали привітати своїх друзів.


Ми є родина!

1 червня 2012 р. молодь "Світло Христа" зі Львова навідалися в гості до спільноти «Українська молодь Христові» м. Новояворівська.


Крокуючи дивом

18-20 травня 2012 р. редемптористські молодіжні спільноти УМХ м. Новояворівська та "Світло Христа" зі Львова взяли участь у ХІХ прощі зі Львова до Унева.


Щоби любов у серці не вичерпалась

7 квітня 2012 р. члени "Українська молодь - Христові" м. Новояворівська на Львівщині організували роздуми над Хресною дорогою для молоді місцевої парафії.