Проповіді

RSS FEED
 • Різдво Івана Хрестителя

  Багато своїх дарів Бог дає людям через ближніх, а дітям через батьків. Християнський приклад батьків на ділі об’являє дітям існування Бога і його ознаки: любов, доброту, опіку: „Так нехай світить перед людьми ваше світло, щоб вони, бачивши ваші добрі вчинки, прославляли вашого Отця, що на небі” (Мт. 5, 16).

 • Неділя 5-та по Зісланні Святого Духа

  Ознаками правдивої віри є не тільки визнати існування Бога і його риси, тобто сказати: Бог існує, Він є всемогутній, люблячий, добрий, милосердний. Людина слабкої віри каже: Бог існує, а людина сильної віри каже: Бог мене любить.

 • Неділя 4-та по Зісланні Святого Духа

  Пізнання Бога, зокрема його любові і доброти, має важливий вплив на виховання і утвердження в нас надії і довір’я Божій любові і милосердю. Чим більше людина пізнає Бога з допомогою Святого Письма і молитви, тим сильніше довір’я до Бога зроджується у її серці.

 • Неділя 3-тя по Зісланні Святого Духа

  Хто хоче будувати своє життя з Богом, під надійною його охороною і отримати щастя від Нього, той повинен поставити Царство Небесне основною метою свого життя. Іншими словами – головне завдання в житті кожного християнина – бути з Богом тут і у вічності.

 • Неділя 2-га по Зісланні Святого Духа

  Ісус Христос часто і в різний спосіб звертається до людей і постійно запрошує всіх будувати своє життя разом з Ним, згідно його науки і настанов. Він пропонує, радить, просить нас дотримуватись певних правил у житті, які допоможуть нам надійно будувати своє життя.

 • Свято Пресвятої Євхаристії

  Ісус Христос прийшов у цей світ, щоб довершити діло спасіння людського роду: об’явити нам Бога у повноті, як Отця, Сина і Святого Духа і визволити нас з неволі гріха.

 • Неділя 1-ша по Зісланні Святого Духа

  Святі, це ті, котрі твердо увірували в Бога, вповні прийняли його у своє життя і повністю пожертвували своє життя на служіння Богові і ближнім, кожен свій вчинок спрямовували на добро душі, щоб отримати в нагороду для своєї душі вічну, непроминаючу радість з Богом.

 • Зіслання Святого Духа

  У зісланні Святого Духа Бог об’явив себе, свою істоту у повноті, як Свята Трійця. Ця подія засвідчує, що ціла Свята Трійця, всі три особи – Отець, Син і Святий Дух, як досконала спільнота, діють у житті людини, беруть участь у її освяченні.

 • Неділя св. Отців Нікейського Собору

  Віра і ревність Отців, вірність Христові зберегли єдність Церкви і впорядкували Христову науку. Вірність є дуже важлива у людському житті. Коли особа приймає Тайну Хрещення, обіцяє зміцнювати свою віру в Ісуса Христа і бути вірною Йому, щоб отримати життя вічне.

 • Вознесіння Господнє

  Сьогоднішнє свято Вознесіння має утвердити в нас розуміння і переконання, що людина не знайде тривалого щастя на землі, тут його немає. Наше правдиве щастя є в небі – бути близько Бога і насолоджуватися любов’ю Отця, Сина і Святого Духа.

Сторінка:   «    <  678910  >    »